uk
ru

Кейтерінг
у форматі
фуршет

  • Фуршет

Формат обслуговування

Один з найбільш європейських та затребуваних форматів проведення заходу. Фуршетна подія передбачає динаміку, атмосферу вільного спілкування і цікавих знайомств. Витончені порційні страви подаються на фуршетних лініях мініатюрними порціями, а в максимальному асортименті це дозволяє гостям пригощатися чудовою кухнею за коктейльними столиками, не перериваючи цікавих і корисних діалогів.

класичний фуршет

Для формату фуршет ми пропонуємо кілька базових стилістики накриття

Авторські колекції накриття

Фуршетна лінія може бути реалізована на Вашому заході згідно стилістики однієї з наших авторських колекцій

TOTAL BLACK

POP ART

Гастрономічні станції

Анімаційні гастрономічні станції можуть доповнити фуршетну лінію і стати родзинкою Вашого заходу. Це гастрономічне шоу з елементами інтерактиву, коли гості спостерігають за процесом приготування, і за бажанням можуть взяти участь в деяких станціях. За анімаційної станцією працює кухар, який, наприклад, нарізає сири або готує морозиво в рідкому азоті, цікаво розповідаючи гостям яким соусом можна доповнити частування. Таким чином, створюється магія смаку та незабутній WOW-ефект.

Меню

Витончені порційні страви подаються на фуршетних лініях мініатюрними порціями, але в максимальному асортименті. Це дозволяє гостям пригощатися чудовою кухнею за коктейльними столиками, не перериваючи спілкування.

Обслуговуючий персонал

Усміхнені офіціанти й кухарі стоять уздовж фуршетних ліній, допомагаючи гостям визначитися з вибором напоїв, закусок та основних страв.