ru
uk

Весільний кейтерінг у форматі бенкет

  • Веcільний кейтерінг

Весільний кейтерінг в форматі бенкет – це безпрограшний вибір формату вишуканого свята. Весільний бенкет особливо яскраво підкреслює урочистість моменту в кожній деталі.

ВЕСІЛЬНИЙ КЕЙТЕРІНГ У ФОРМАТІ БЕНКЕТ

Весільний кейтерінг в форматі бенкет – це безпрограшний вибір формату вишуканого свята. Весільний бенкет особливо яскраво підкреслює урочистість моменту в кожній деталі. Елегантно сервіровані столи, ідеальне розсадження з персональним місцем для кожного гостя, самодостатні страви, подані індивідуально або в стіл, дуже персоналізований сервіс.

КОМПАНІЯ «ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ» ВЖЕ 17 РОКІВ НА УКРАЇНСЬКОМУ ІВЕНТ-РИНКУ

Якщо Ви оберете Фігаро-Кейтерінг для проведення весільного бенкету, ми організуємо для Вас особистий ресторан, де б Ви не знаходилися. До організації бенкету на весілля ми підходимо комплексно: розробляємо індивідуальне весільне меню з шеф-кухарем, підбираємо дизайнерське оформлення бенкетних столів, відповідно до концепції Вашого весілля, продумуємо гастрономічні WOW-ефекти та елементи шоу. З нами Ви можете бути впевнені в бездоганному професіоналізмі, вишуканій кухні та високому сервісі протягом усього свята.

БЕНКЕТ НА ВЕСІЛЛЯ НА ЗАКРИТІЙ ЛОКАЦІЇ

Виїзний бенкет на весілля варто обрати, якщо Ви не бажаєте прив'язуватись до стаціонарного ресторану і статичного меню. Замовивши кейтерінг у форматі весільний бенкет, Ви вільні відзначати свято на будь-якій вподобаній локації, адже ми привеземо персональний ресторан в будь-яке місце. Ключова відмінність весільного бенкету в ресторані від весільного кейтерінгу в форматі бенкет на закритій локації в тому, що кожна деталь – починаючи від індивідуально розробленого весільного меню, закінчуючи оригінальними меблями, посудом і декором – будуть втілені тільки виходячи з Ваших особистих бажань. Такого не було і не буде більше ні в кого. Тільки оригінальний та креативний антураж. У центрі сюжету – Ваша унікальна історія кохання та особиста концепція свята. І команда Фігаро-Кейтерінг робить все можливе, щоб концепт відображався в гастрономічних рішеннях, текстилі, декорі, столах і стільцях, стилі подачі та навіть формі офіціантів.

ВИЇЗНИЙ ВЕСІЛЬНИЙ БЕНКЕТ НА ПРИРОДІ

Особливо привабливим, незвичайним і нестандартним буде виглядати Ваше весілля за містом на свіжому повітрі. У теплу пору року – це найкраще рішення. Кейтерінг обслуговування дозволяє провести елегантний весільний бенкет в оранжереї, ботанічному саду, в лісі або біля озера, на терасі або в мальовничому замку. Формат весільного бенкету дуже захоплює тим, що ресторан створюється в нетривіальних і атмосферних локаціях, при цьому за змістом абсолютно точно передає настрій красивого бенкету – з достатком страв високої кухні в стіл або індивідуальною подачею офіціантами. Тільки уявіть: тепла погода, мальовнича локація, відкритий простір, ідеально сервіровані столи, чітке професійне обслуговування. Замовивши виїзний бенкет на весілля, Ви гарантовано отримуєте можливість модно і нестандартно відсвяткувати такий важливий день, як весілля! Ваш день буде красивим, креативним та якісно реалізованим. А гості точно скажуть: Вау!

МЕНЮ ВЕСІЛЬНОГО БЕНКЕТУ

У прагненні зробити день Вашого весілля особливим та незабутнім, ми розробляємо індивідуальне весільне меню, з урахуванням Ваших гастрономічних, дієтичних, медичних і етичних побажань, а також бажань Ваших гостей. Меню весільного бенкету ми складаємо тематичним, різноманітним і збалансованим. Замовивши бенкет на весілля, у Вашому розпорядженні буде понад 2000 позицій меню, серед яких ексклюзивні страви від шефа, що поєднують у собі класику та інноваційну подачу. Вишукані м'ясні та рибні страви, салати, гарячі і холодні закуски, різноманітні оригінальні десерти і благородні напої. Ваш персональний менеджер Фігаро-Кейтерінг заздалегідь обумовить з Вами як скласти весільне меню і всі нюанси проведення весільного бенкету. І запропонує різноманітне і гармонійне меню на весілля, з урахуванням сезонності кожної страви.

WOW-ЕФЕКТИ З ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ

Адаптуючись до концепції Вашого весілля, ми пропонуємо урізноманітнити свято різними вау-ефектами, які надовго запам'ятаються закоханим і гостям події. Під вау-ефектами в рамках весільного бенкету ми маємо на увазі гастрономічні станції. Це свого роду гастрономічне шоу в режимі реального часу на весіллі. Гості спостерігають як майстерний шеф професійно обробляє велику дичину або малює унікальну картину мазками з шоколаду, супроводжуючи це цікавою розповіддю про те, що відбувається. Залежно від Ваших захоплень і бажань, ми втілимо саме ту станцію, яка найбільш гармонійно та яскраво ляже в ідейний задум весілля.

Детальніше ознайомитися зі станціями можна на нашому сайті.

ТОП-5 причин замовити організацію весільного бенкету у Фігаро-Кейтерінг

  1. Складаємо індивідуальне весільне меню в стилістиці весілля і не ставимо ніяких обмежень щодо вибору страв. Готові втілити концептуальне бенкетне меню з урахуванням всіх побажань замовника;

  2. Підбираємо креативне оформлення фуршетних ліній, яке продовжує ідею Вашого весілля. Готові запропонувати більше 20 авторських колекцій накриття, де стійки для подачі страв, текстиль, декор та навіть форма офіціантів об'єднані однією креативною ідеєю;

  3. Втілюємо гастрономічні WOW-ефекти! Ви можете яскраво доповнити сценарій весільного банкету, замовивши одну чи кілька станцій з нашої колекції з шеф-кухарем та видовищним шоу;

  4. Допомагаємо в підборі ідеальної локації для весілля і в комунікації з майданчиками. У партнерській базі наших менеджерів – кращі локації Києва, Дніпра та Одеси;

  5. Забезпечуємо сервіс повного циклу: створюємо самодостатній ресторан, де б Ви не знаходилися, втілюючи комплексне обслуговування від початку і до кінця заходу.

Весілля в дуже незвичайному місці – оранжереї. Унікальний і дуже ніжний стиль весілля VINTAGE GARDEN. Оранжерея стала символом райського саду для закоханих. У декорі були використані сплетені гілки над головами гостей, що імітують гнізда. За гастрономічні враження відповідала наша команда, пригостивши чудовими стравами сучасної кухні.

ВЕСІЛЛЯ ЮРІЯ НІКІТІНА ТА ОЛЬГИ ГОРБАЧОВОЇ

Заради закоханих все друзі покинули столицю, щоб відзначити в українському замку "Радомисль" початок офіційної сімейного життя. У пошані в молодої пари виявилися українські музиканти і стародавні традиції. Незаміжні дівчата пускали по воді свічки і квіти в пошуках коханого, а подружжя ділило коровай і виконувало традиційні весільні обряди. За гастрономічні враження відповідав виїзний ресторан "Фігаро-Кейтерінг", який розташувався у дворі старовинного замку.

Весільний кейтерінг у форматі бенкет

Щоб замовити кейтерінг у форматі бенкет на весілля, залиште замовлення на нашому сайті - ЗАМОВИТИ КЕЙТЕРІНГ. І найближчим часом ми зробимо для Вас розрахунок вартості замовлення весільного банкету під ключ. Якщо Ви мрієте про красиве, вишукане і стильне весілля, весільний бенкет – те, що Вам потрібно! Ми готові гарантувати блискучий результат та подарувати Вам особливі емоції!

Швидке замовлення

— Наш фахівець зконтактує з вами

Дякуємо

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом