uk
ru

Французький бенкет у автентичних традиціях виноробної держави

Подія, яка стала втіленням мрії одного івентора, що поєднав у проекті антураж шато Во-ле-Віконт, дзеркальну галерею Версаля, фрески Мікеланджело і дзеркальну площу Бордо.

Це був французький протокольний бенкет в кращих традиціях виноробної держави

Кожна деталь с духом аристократизму та абсолютною величчю. Спеціально для даного бенкету, команда Фігаро-Кейтерінг вступила в креативну колаборацію з Stephane Vaittinadone , французьким кухарем, разом з яким втілила неповторні страви високої кухні, такі як:

  • Карпачо з качки Фасон Татакі
  • Салат Фоль
  • Французький Цибулевий суп
  • Гессон
  • Яблучний Сорбет з Шампань та кальвадосом
  • Качина Грудка Аля Гутте Де Сонг під соусом Крейот
  • Запечена Ніжка Де Фуке

Особливість протокольного бенкету полягає в тому, що він має суворий регламент та вікові традиції, яким не зраджують.

Вишукане оформлення столу, ексклюзивне меню, неповторне вино з виноградників провінції Бордо під кожне смакове поєднання – в цей вечір кожен запрошений гість думками перенісся у Францію, відчувши її гостинність у повній мірі.

Варто відзначити, що навіть посуд для події у Фігаро-Кейтерінг обирали для події з особливою увагою та хвилюванням.

За сценарієм гостей зустріли вітальним коктейлем, потім провели ексклюзивну дегустацію добірних сортів вин у супроводі сомельє, а після запросили за стіл для бенкету.

11 виносів страв, бездоганна синхронна подача, сервіс, що передбачає очікування.

Гастрономічним апогеєм стали ексклюзивні десерти – фантастичний торт у вигляді винної бочки, розроблений за індивідуальними побажаннями івентора.

Подія була непростою в організації, але тим ще більш цікавою для нас в реалізації.

Наша команда доклала максимум зусиль для створення неповторної атмосфери, надихнувшись на нові проекти в дусі вишуканої Франції. Адже даний формат може стати ексклюзивною фішкою будь-якої Вашого події, будь то День народження або весілля, підкоривши креативним підходом та королівським сервісом.

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ– КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!