uk
ru
Місто / Локація
Київ / ВДНГ
Колекція накриття
Secret Mason Party
Кількість гостей
100
Дата проведення
27.10.2016
Додаткові можливості

Офіціанти «Масони»
Сири на мастерках

ЩОРІЧНИЙ ЗАКРИТИЙ ЗАХІД ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Раз на рік ресторан виїзного обслуговування Фігаро-Кейтерінг перевтілюється в повноцінного організатора заходу, на яке запрошує своїх ключових клієнтів. Концепцією було обрано таємниче об'єднання провідних гравців event-індустрії – вечірка Масонів.

Таємниці братерства масонів

До сих пір не розгадані, тому компанія відтворила антураж завдяки загальнодоступним фактам про закриту спільноту. Figaro Secret MASON Party №2 — таку назву отримав закритий захід. На французькому протокольному бенкеті, в атмосфері таїнства, гостям були подані три страви, кожна з яких містила інгредієнти, які символізують назви перших чотирьох лож: Виноградне гроно, Гуска і Деко, Яблуня, Корона.

Концепція кейтерінг-обслуговування

Концепція була продумана до найменших деталей: ченці в мантіях, що безмовно проводжають гостей, принципи масонів і послання, які передавалися з рук в руки, сири на мастерках, адже перші масони були вільними каменярами. Музичний супровід вечора – гра на містичному Хангу та мікс струнного квартету і ді-джея.

На заході понад сто провідних event`орів України пройшли обряд посвячення, вимовляючи клятву і торкаючись до каменю, що звалився з «Будинку масонів». Жодна таємниця секретного суспільства не покинула храм, всі письмові матеріали були спалені. Це був незабутній вечір.