uk
ru

інформація івенту

КИїВ

Місто

Арт-причал

Локація

600

Кількість гостей

16.05.2019

Дата проведення

Офіційний діловий прийом для 600 гостей

Офіційні прийоми потребують дуже ретельної підготовки, з урахуванням усіх особливостей локації, побажань замовника та чіткого таймінгу події. Тому Фігаро-Кейтерінг заздалегідь продумав кожну деталь та як слід підготував персонал, щоб усе – починаючи від атмосфери заходу до подачі страв було на найвищому рівні! Це був масштабний прийом Представництва Європейського Союзу в Україні.

Гостей ми зустрічали всередині приміщення Арт-причалу – вином та канапе. В меню на welcome були:

  • Індичка в сицилійській глазурі з лохиною
  • Паштет з яловичини в Демі-глас з соусом Будда
  • Фруктовий мікро-мікс персика в дуеті з сиром Бергадер і листям м’яти

Одразу після welcome відбулась офіційна частина події за участі високопоставлених подій, що продовжувалась протягом 40 хвилин. За цей час наша команда мала повністю реорганізувати простір, розмістивши фуршетні лінії у залі та на відкритому просторі мальовничої локації. Щоб продовжити пригощати гостей у форматі вишуканого фуршету.

Стилістикою накриття обрали ECO. Частування подавалось на чорному сланці та дерев’яних зрубах, що дуже гармонічно виглядало в антуражі локації. Пригощали гарячими закусками, асорті італійських делікатесів та смачними десертами.

В меню:

  • Рибний мікро-мікс лосося з імбиром і ароматним базиліком
  • Брускета з хамоном і грушевим чатні
  • Капкейк з в’яленими томатами, сиром Каліфорнія і соусом песто

Щасливі бути частиною культури Визначних подій!

Гості тричі подякували команді сервісу за відмінну організацію кейтерінгу та відмітили, що за всі роки співпраці з кейтерінг-підрядниками, ми виявились найкращими! І наступні події – тільки з нами. 

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ – КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!