uk
ru
Город ❘ Локация
Київ ❘
шоу-рум «Фігаро-Кейтерінг»
Количество человек
10
Дата проведения
28.03.2019

Special Gastro Dinners vol.3 by Figaro Catering

За традицією, продовжуємо втілювати вишукані гастрономічні вечері в стінах нашого шоу-руму. Олександр Котолуп разом з дружиною Катериною запросили друзів та партнерів компанії разом розділити трапезу за круглим столом, насолоджуючись камерним спілкуванням, високою кухнею й бездоганним обслуговуванням.

Для красивого прийому в найкращих традиціях французького бенкету обрали класичне накриття з чорним текстилем, прозорими тарілками й келихами, лаконічними білими сетами та свічками. Витончені стільці чіаварі доповнили концепт, а елементи модних зелених рослин і вази з артишоками розбавили простір легкістю і свіжістю.

Спеціально для гастро-вечері бренд-шеф Фігаро-Кейтерінг, Олексій Міллер розробив нові позиції меню, а сомельє підібрав до кожної страви своє ідеальне вино. У поєднанні з персоналізованим сервісом, частування подарувало гостям особливі емоції та гастрономічну насолоду.

У меню вечора були:

  • Паштет з яловичини в Демі-гласі з соусом Будда
  • Крем-чіз туна в морквяно-яблучній глазурі
  • Бебі ромен з лангетом з індички, заправлений горіховим соусом та чіпсами з Пармезану
  • Тар-тар Кімчі з яловичини з манго-чилі соусом на чіпсах Вонтон з мусом Гуакамоле
  • Парова устриця з пате з Фуа-гра з Сабайоном Шампань
  • Птітім у шпинатному соусі з Аргентинським Лангустіном під томатним крамблом
  • Філе яловичини су-від з морквою Місо, капустою Пак-Чой під имбирно-карамельним соусом
  • NEW! Шоколадна сфера з мусом із манго та маракуйі, малиною і карамельним нугатіном

Коли на вулиці стемніло, гості перемістилися в іншу залу. Світло приглушили та запалили свічки. Атмосфера стала більш затишною, а спілкування –  менш формальним. За келихом вина, на м'яких диванах і з відчуттям гостинності Фігаро, кожен гість зміг відпочити і відволіктися від робочої рутини.

До зустрічі, друзі. І знайте, ми завжди чекаємо на Вас в нашому шоу-румі. Щоб дарувати враження, дивувати ексклюзивною гастрономією і перетворювати вечори у визначні події!

Фігаро-Кейтерінг –
кейтерінг
Визначних подій!