uk
ru

Весільний кейтерінг

  • Веcільний кейтерінг

Замовляючи весільний кейтерінг, Ви можете запросити будь-яку кількість гостей і самостійно регулювати тривалість свята з індивідуальним сценарієм. Ми запропонуємо Вам кілька оптимальних варіантів щодо формату обслуговування, серед яких основні – весільний банкет та весільний фуршет.

ФОРМАТ КЕЙТЕРІНГ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАХОДУ «ВЕСІЛЬНИЙ КЕЙТЕРІНГ»

З кожним роком тренд на весільні виїзні церемонії набирає обертів. Сучасні пари з тонким почуттям смаку віддають перевагу оригінальним локаціям замість традиційних ресторанів, і креативному кейтерінгу на весілля замість статичного і одноманітного меню. Весільний бенкет тепер абсолютно реально організувати в ботанічному саду, на даху висотного будинку, біля водойми, в лісі або на території власної садиби  – кейтерінг дозволяє не обмежувати фантазію і втілювати будь-які концептуальні задуми красивого, нетривіального і модного весільного свята.

Компанія «Фігаро-Кейтерінг» вже 21 рік на українському івент-ринку

За плечима нашої команди  – більше 20.000 подій для 1 500 000 гостей, тому ми більш ніж впевнені у високій якості нашої послуги кейтерінгу на весілля, де кожна деталь продумана до дрібниць. Замовляючи виїзний ресторан «Фігаро-Кейтерінг» на своє весілля, Ви отримуєте широкий спектр послуг з організації та обслуговування події, позбавляючись від зайвого головного болю і отримуючи повну впевненість, що все буде бездоганно. Щоб Ви могли самі в цьому переконатися, пропонуємо ознайомитися з ТОП-5 переваг вибору кейтерінгу на весілля.

№1

Кейтерінг створює власний ресторан на Вашій території. Де б Ви не знаходилися, за лічені години наша команда створює самодостатній ресторан, виходячи з Ваших бажань та мрій. Ми також допомагаємо в підборі ідеальної локації для весілля, виходячи з формату та особливостей Вашого свята. У нашому списку партнерів більше 100 кращих локацій для весілля в Києві, Одесі та Дніпрі. Вишукані закриті майданчики і мальовничі локації на природі.

№2

При замовленні кейтерінгу, Ви вільні у виборі меню на весілля. Весільний бенкет можливо втілити в будь-яку тематику, приготувавши вишукані страви на будь-який гастрономічний смак. Наші кухарі не бояться викликів, і з натхненням реалізують Вашу унікальну концепцію, відобразивши в частуванні бажану тематику через колір, текстуру і форму. Також Ви можете бути впевнені в бездоганній якості та свіжості всіх продуктів, адже ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками.

№3

Наш кейтерінг надає стилістичне оформлення зони весільного кейтерінгу. Ми запропонуємо більше 20 креативних колекцій накриття, розроблених у власній творчій майстерні #FigaroCreativeLab. Кожна колекція присвячена конкретній тематиці і зосереджує в собі останні тренди зі світу моди, мистецтва і дизайну. Одна ідея колекції об'єднує меблі, текстиль, елементи декору, посуд, стійки для подачі страв і арт-об'єкти. Вибравши одну з наших колекцій, ви зможете підкреслити  ексклюзивність весілля та здивувати своїх гостей стильним виїзним кейтерінгом.

№4

Ваші емоції – найголовніше! Щоб залишити в пам'яті по-справжньому незвичайні враження, ми створюємо WOW-ефекти! Готові запропонувати анімаційні станції, присвячені певній страві або десерту. На очах у гостей кухар може видовищно обробити велику дичину або створити неймовірний десерт в димі рідкого азоту, прикувавши до себе захоплені погляди. А ще, в кульмінаційний момент офіціанти, що тільки-но обслуговували Ваш весільний бенкет, можуть перевтілитись в танцюристів або співаків, ставши самодостатньою частиною ефектної шоу-програми.

№5

Весільний виїзної кейтерінг надає Вам сервіс повного циклу. Організація, обслуговування і доставка  – 3 ключові чинники, що відрізняють кейтерінг від ресторану. Ми беремо на себе всі турботи, починаючи від приготування страв, сервірування столу і концептуального оформлення зон кейтерінгу, закінчуючи прибиранням локації по закінченню свята. В нашій команді працюють тільки досвідчені професіонали, які пройшли серйозну школу підготовки і добре зарекомендували себе на інших подіях. Тому ми гарантуємо обслуговування Вашого весільного свята на найвищому рівні  – з вишуканою подачею, суворо за таймінгом і без сюрпризів. Все буде злагоджено, чітко і вчасно.

ВЕСІЛЬНИЙ КЕЙТЕРІНГ

Замовляючи весільний кейтерінг, Ви можете запросити будь-яку кількість гостей і самостійно регулювати тривалість свята з індивідуальним сценарієм. Ми запропонуємо Вам кілька оптимальних варіантів щодо формату обслуговування, серед яких основні  – весільний банкет та весільний фуршет. Пропонуємо розглянути кожен із форматів кейтерінгу на весілля окремо, вибравши найкращий для себе.