uk
ru

Нещодавно відбулася одна з наймасштабніших подій в галузі б'юті-індустрії – Щорічна конференція турецької косметичної компанії Farmasi Ukraine Awards 2020

Під одним дахом зустрілися топ-лідери Farmasi, керівники та провідні фахівці, щоб разом згадати перемоги й досягнення, нагородивши кращих із кращих.

Фігаро-Кейтерінг пощастило бути частиною знакової події, виступивши гастрономічним партнером. На welcome гостей пригощали асорті закусок finger food, а потім здивували видовищною станцією Халва. В режимі онлайн кухар ефектно готував солодку халву в димі рідкого азоту, індивідуально подаючи кожному гостю з горішками, сухофруктами та різними топінгами.

Бенкет став кульмінаційною частиною вечора

Концепцію накриття ми вибирали виходячи з корпоративної стилістики Farmasi, тому надали перевагу чорному, білому і червоному. Грамотний симбіоз колекцій Total Black та Classic з акцентами у вигляді витончених підсвічників і флористики.

Смаки гостей розділилися. Серед присутніх на події були ті, хто не їсть м'яса та вегани

Тому меню ми створили дуже різноманітним, із цікавими стравами на будь-який гастрономічний смак.

А на завершення події наші офіціанти винесли яскравий торт, виконаний в корпоративних кольорах. Солодкий, як і сам смак свята.

Щасливі разом творити історію подій та дарувати незвичайні емоції!

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ–
КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!