uk
ru

Близько 3000 гостей із 117 країн світу

відвідали форум цього року, і стільки ж людей потрапило до #UkraineHouseDavos! Український Дім – це мультифункціональний хаб, де сформувався осередок української державності. Саме тут міжнародна спільнота мала змогу ближче познайомитись із нашою культурою, інноваціями та гостинністю.

За останнє відповідала команда Фігаро-Кейтерінг, що вже третій рік поспіль є офіційним партнером події та дарує гостям особливі гастрономічні враження. Протягом 5 днів ми обслуговували Український Дім зі смачними кава-брейками між панельними дискусіями та вишуканими фуршетами, а також в один із днів пригощали традиційним європейським сніданком.

В обід пригощали солодощами, серед яких яблучний штрудель, морквяний та гарбузовий пироги, а також нашою ароматною кавою від професійних бариста.

Ввечері дім наповнювався живою музикою гурту «Кобзарі шпилясті»

відбувалися покази мод української дизайнерки Оксани Караванської, а також виступи запрошених артистів, серед яких легендарна Руслана Лижичко.

Гості спілкувались у неформальній обстановці та насолоджувались автентичними українськими стравами в мініатюрі. В меню від Фігаро-Кейтерінг були червоний та зелений борщі, домашні голубці-завиванці, вареники, грибна юшка, котлети по-київськи – у сучасній інтерпретації. А серед напоїв справжніми бестселерами стали наші яскраві коктейлі на основі горілки «Зіркова».

Від української сторони на форум завітав президент України Володимир Зеленський, екс-президент Петро Порошенко, Володимир Кличко, Олег Сенцов, а також народні депутати України.

проходили показы мод украинского дизайнера Оксаны Караванской, а также выступления приглашенных артистов, среди которых легендарная Руслана Лыжичко.

Гості неодноразово повторювали, що наше частування було «як вдома», а для нас – це найкраща оцінка! Щасливі бути частиною історії та змінювати світ на краще разом!

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ–
КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!