uk
ru

Наш Олександр Котолуп схожий на Сальвадора Далі

Не тільки зовнішністю та довжиною вус, а й пристрастю до визначних подій.
До речі, закручені кінцями вгору вуса ще називають handlebar або, в перекладі з англійської, «велосипедне кермо». Історію однієї нестандартної та досить дивної вечірки ми Вам зараз розповімо.

У 1941 році Сальвадор Далі і його кохана Гала влаштували в каліфорнійському готелі Del Monte святкову вечерю під назвою “Ніч у сюрреалістичному лісі”

Благодійна подія мала зібрати кошти на допомогу діячам мистецтва, які постраждали у Другій світовій війні.

Все було в кращих традиціях сюрреалізму, адже ексцентричність завжди була відмінною рисою подружжя

Сальвадор замовив живого жирафа й таку кількість сосен, що вистачило б для справжнього лісу, найбільше в світі ліжко, автомобіль після аварії і тисячу пар туфель, в яких розпорядився сервірувати першу зміну страв.

Гала приймала гостей на цьому величезному ліжку, а замість капелюха на її голові красувалася голова єдинорога. Далі з'явився у супроводі двох дівчат із живими леопардами на повідку, які потім вільно гуляли по залі ресторану.

Головною стравою вечора, яку подали гостям в розпал веселощів, були живі жаби. Не вірите?

Сальвадор Далі нікого не залишав байдужим. Він дуже хитро обходився з власниками ресторанів

Зібравши велику групу друзів і знайомих, Сальвадор міг цілий вечір провести в закладі, пригощаючи всіх. Коли приходив час платити за рахунком, художник щедрою рукою підписував чек на величезну суму, а потім... перевертав чек і писав кілька теплих слів на знак вдячності власнику закладу.

Розрахунок був простий: користуючись своєю славою живого генія, Далі був впевнений, що господар ресторану ні за що не наважиться перевести в готівку чек з оригіналом підпису самого Далі!

Так зазвичай і було: ресторатори розуміли, що з часом зможуть виручити набагато більше грошей за цей чек, а художник економив купу грошей. Ловіть лайфхак, адже Ви також геніальні! Особливо, в організації Визначних подій.

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ–
КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!