uk
ru

Їжа як насолода

Французи їдять заради задоволення. Смакуючи кожен шматочок і ковток, вони зробили Францію такою, якою вона є сьогодні – меккою гастрономічних насолод. Саме тут народжується мистецтво перетворювати будь-яку страву на шедевр. Саме тут зустріч за столом стає культом.

Важливо все: місце зустрічі, компанія для жвавих розмов, оформлення столу, посуд, і звичайно, страви

Ідеальна вечеря має задіяти усі 5 почуттів гостя: нюх, що вловить приємні аромати, зір, що зупиниться на апетитних формах, особливий смак, дотик і навіть слух. Розумієте, наскільки важлива кожна деталь? “Тут потрібен час і натхнення, інакше це не по-французьки”, – вважає наш засновник Олександр Котолуп.

Французькі вечері – його пристрасть відтоді, як він вперше з дружиною Катериною побував у Парижі

Відчувши колорит, атмосферу, смаки цієї країни, він пообіцяв собі привезти Францію сюди. І зробив це. Шоу-рум Фігаро-Кейтерінг став колискою гастрономічних вражень, де постійно відбуваються вишукані прийоми, що наслідують традиції величної держави.

Кожен, хто стає нашим гостем, здійснює особливу подорож

По Всесвіту смаку, розчинившись у культурі французької гостинності. Уважно підібраний декор, затишне світло, ексклюзивні страви від носія смаку, відбірне вино та шоу з 3d mapping як додатковий ефект WOW – усе в наших стінах покликане подарувати Вам емоції. Подарувати Францію у всій красі.

Ми не можемо купити Вам квитки на літак, але ми можемо подумки перенести вас до Парижу. Де їжа як насолода, а зустріч за столом як культ. Хочете?

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ–
КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!