uk
ru

А Ви вже продумали як зустріти Новий Рік? Можливо, це буде феєричний прийом в дусі Великого Гетсбі або вечірка в стилістиці супергероїв Marvel?

Ми хочемо допомогти Вам красномовно висловити турботу про своїх співробітників, показавши масштаби компанії. Тому ми зібрали найцікавіші концептуальні рішення, які базуються на основі трендів зі світу моди, мистецтва і дизайну. Гарантуємо, вони ідеально інтегруються у формат Вашого новорічного свята. Гості скажуть: ВАУ!

Зараз, коли головний тренд — це емоції і враження, кожна деталь в організації події має значення. Тільки симбіоз вражаючої візуалізації і дуже якісного, продуманого наповнення здатний зробити гостя по-справжньому щасливим та гарантувати успіх події. Це те, що робить трендсеттер Фігаро-Кейтерінг протягом 17 років.

Оберіть Вашу новорічну історію.

NEW YEAR FUTURE

Майбутнє вже настало! Спостерігаючи за прогресом, ми інтегруємо інновації у кейтерінг. Світло кристалів, струмок диму та арт-манекени в декорі, як символ нової ери штучного інтелекту.

ВЕРСАЛЬ

Особливість концепції в тому, що ідея несе в собі вікові традиції, яким не зраджують: суворий регламент виносу страв, синхронну подачу, пишне оздоблення столу та ексклюзивне меню, створене в колаборації з французьким шефом.

11 подач частувань та сервіс, що передбачає очікування. Все в найкращих традиціях виноробної Франції.

КОРОЛІВСЬКИЙ ПРИЙОМ

XVIII століття. Фуршет в автентичних традиціях європейських вельмож. Ви — званий гість, тому пригощають виключно вишуканими делікатесами. Тільки дорогий посуд, вичурний декор та бездоганна подача страв. Все так, як любили в епоху пізнього Відродження.

НІЧ у Лас-Вегасі

Мегаполіс в тисячах вогнів. Блиск казино, розкіш та безтурботність. Повністю занурюючись у світ лиску й розваг, Ви втрачаєте лік часу. Winner, winner, chicken dinner! — можна почути, гуляючи вулицями Лас-Вегаса. Іншими словами: виграш отримав, можна і поїсти. А пригощати ми будемо найрізноманітнішими стравами, адже у Вегасі є абсолютно все!

DISCO

Disco is always good idea!
Яскраво, епатажно і поза часом. Концепція вечірки, яка не зв`язує Вас офіціозом та дозволяє повністю розслабитися, занурившись у танець під яскравими диско-кулями.

SUPER HEROES

Обожнюєте Всесвіт Marvel? А як щодо того, щоб стати одним з її супергероїв?
Концепцію корпоративу втілимо в стилістиці POP ART з елементами яскравих коміксів Marvel, а частування подамо у форматі вуличної їжі. Максимально модно та барвисто.

CIRCUS

Хочете «хліба та видовищ»? Ласкаво просимо на арену! Тут Ви відчуєте масштаби й велич циркового шоу, де кожна деталь в точності нагадує сюжети з дитинства. Клоуни, акробати та сюрпризи за чорною ширмою. Концепція-пригода для найсміливіших.

КРАЇНИ СВІТУ

Межі країн стираються, а тренд на поєднання кухонь динамічно зростає з кожним днем.

На Вашій події ми представимо одночасно кілька корнерів з національними стравами обраних країн. Колориту додасть той факт, що персонал повністю вбереться в традиційні вбрання кожної країни, вжившись в ролі яскравих представників своїх націй.

BLACK MAGIK

Чорний колір текстилю та елементів декору —ідеальний вибір для адептів стриманої класики.

UNDERGROUND

Любіть сміливі рішення? Надихаєтесь інноваціями? Тоді ця концепція для Вас — бунтарський Loft з елементами чорного Eco. Масивні ланцюги, натуральне дерево, цегла та грубе скло для подачі страв. Акценти на характер та Вашу самобутність.

ЗИМОВА ЯРМАРКА

Веселощі, гарячий глінтвейн, ситні закуски — must have на ярмарках, де завжди особлива атмосфера зимових свят. Різноманітність ярмаркових прилавків вразить гостей, запропонувавши частування — від смачного шашлику до теплих солодких пряників.

З нами кожний Ваш захід стає Визначною подією!

Фігаро-Кейтерінг–кейтерінг Визначних подій!