uk
ru

А Ви вже готові до найстрашнішого свята року, HALLOWEEN?

Не бійтесь, ми не дамо сумувати в такий день! Почарувавши над тематичним частуванням та декором, ми виділили для Вас ТОП-5 найжахливіших концепцій, від яких, обіцяємо, мурашки по шкірі та дійсно захопливі емоції.

Світильник Джека

У стилістиці накриття Вашої події ми використаємо еко-матеріали грубих текстур, а в декорі переважатиме головний атрибут Halloween – ліхтар із гарбуза, свічі, світильники та бочки.

Dark Night

Столи для святкування Halloween будуть вкриті чорним текстилем, яким стелиться містична хмара з рідкого азоту. У декорі ж використаємо тематичні експонати, свічі та гарбузи.

Прийом у графа Дракули

у форматі фуршет

Столи ми задекоруємо оксамитовим текстилем кольору ультрамарин, додавши в оформлення вишукані канделябри та композиції з фруктів та свічок. Усе як у кінострічках про кровожерливого Дракулу.

Прийом у графа Дракули

у форматі бенкет

Помпезний бенкетний стіл ми вкриємо оксамитовими скатертинами, а в якості особливих акцентів використаємо канделябри та композиції з фруктів й свічок. Обравши цю концепцію, Ви повністю поринете у містичний світ Halloween.

Кристали

Чари та магія – це все про концепцію в кристалах, що «дихають» димом із рідкого азоту. Саме на них будуть подані тематичні закуски свята.

Частування на Halloween

Кожне частування на Halloween – це страшно смачно та жахливо незвичайно. А подача напоїв – справжнє шоу, під час якого усе палає білим димом, піниться та наводить страх.

Готові разом відсвяткувати terrible Halloween? Обіцяємо, цей день Ви вже ніколи не забудете.

Фігаро-Кейтерінг

кейтерінг Визначних подій!