uk
ru

Де? Де святкувати зимовий корпоратив?

Перше, що спадає на думку, коли починаєш планувати івент для колег. Правда ж?
Годі ламати голову, довірте це нам.
За 17 років в івент-індустрії ми бачили різні локації, а з найкращими – подружились. Пропонуємо звернути увагу на ТОП-12 локацій для корпоративних свят взимку, в яких ми впевнені на 100%. Рекомендуємо, Вам точно сподобається.

Київ:

МВЦ

Міжнародний виставковий центр – це сучасний комплекс світового класу для організації масштабних подій. Єдиний архітектурний ансамбль з 4 павільйонів загальною площею 58000 кв. м. Павільйони вміщують бенкетом – від 2000 до 5000, фуршетом – від 5000 до 9000 гостей.

КВЦ Парковий

Це сучасний і унікальний комплекс, що поєднує в собі інновації, стиль та репутацію кращого івент-майданчика столиці для різних видів заходів.

Парковий розташований у діловому центрі міста і водночас у прекрасній парковій зоні та має 2 великі виставкові зали, 26 конференц-кімнат, спільний робочий смарт-простір з лаунж-зоною, конгресно-концертний зал, літню терасу з прекрасним видом та відкриту виставкову зону – вертолітний майданчик.

The Grand Place

Затишна локація орієнтована на абсолютний комфорт. Одна з головних переваг – розташування на березі Дніпра, але в межах міста. Світла простора зала з кришталевими люстрами та зелені галявини – далеко не весь перелік переваг The Grand Place. Вміщує бенкетом – 200 гостей, фуршетом – 300 гостей.

Regent Hill

Елітний комплекс на Печерську в оточенні Ботанічного саду ім. Гришко та панорами на річку Дніпро. Має 2 зали: Камінну з п’ятиметровим біокаміном та зоною lounge, що вміщує бенкетом –90 та фуршетом – 300 гостей. А також Бенкетну залу з відкритою 10-метровою стелею, де можна реалізувати будь-які режисерські ідеї зі складними підвісами. Вміщує бенкетом –240 , фуршетом – 400.

POBEDA

Це сучасний, технічно обладнаний концерт-хол, а також затишний і атмосферний комплекс у центрі парку Перемоги. Локація призначена для проведення заходів будь-якого типу і будь-якої категорії складності. Має 2 зали, що вміщують до 600 гостей фуршетом і 300 – бенкетом.

Equides Chalet

Сучасний шале з комплексом послуг. Має готельні номери та багатофункціональну основну залу з панорамними вікнами, величним інтер'єром та оптимальними архітектурно-акустичними характеристиками. Здатний прийняти будь-які за складністю заходи. Вміщує бенкетом 250 та 500 гостей – фуршетом.

Hillsong Conference Hall

Локація нового формату зі стильними та багатофункціональними залами для втілення будь-яких ідей події. Має VIP-залу, кухню, гримерну, гардероб та власний паркінг. Основна зала вміщує 800 гостей фуршетом і 420 – бенкетом. Мала зала вміщує 70 гостей фуршетом і 35 – бенкетом.

Бухта Food Station

Друге життя колишнього головного річкового порту Києва. Локація розташована на правому березі Дніпра на Подолі, в історичній частині міста. Має 2 просторі зали, що вміщують 150 гостей фуршетом, 50 гостей – бенкетом. А ще має арт-простір з виставкою картин сучасних художників.

Golf Club Event Hall

Нові комфортні сучасні зали з панорамою на Дніпро. Локація має окремий паркінг та усе необіходне технічне забезпечення, сцену 5 × 8 м, а також пандус для заїзду автомобіля. У будь-яку пору року можна вийти на терасу площею 500 кв. м поруч із річкою.

Одеса:

Музей Шустов

Один із найбільших в Україні коньячних будинків, атмосфера якого занурить Вас в таємницю створення благородного напою. Оригінальний інтер'єр та незвичайні зали музею прикрасять Вашу подію. Локація вміщує 150 гостей фуршетом та 60 – бенкетом.

Одеський Морвокзал

Визначне місце в Одесі, про яке всі чули та знають. Багатофункціональна локація, що підійде для будь-якого формату заходу. А ще корпоратив можна влаштувати на даху вокзалу. З цієї локації Вам відкриється абсолютно неймовірний пейзаж !Дах вміщує 300 гостей фуршетом та 150 – бенкетом. Місткість тераси – 1000 гостей фуршетом, бенкетом – 500 гостей.

Дніпро:

Дніпро Арена

Яскрава світла локація з панорамним видом. Зручний широкий хол на першому та другому поверхах, близько 20 плазмових панелей. На кожному поверсі простора гардеробна. Є власна зона для паркування. Локація має вигідне розташування на карті міста. Зала вміщує 800 гостей фуршетом, 500 гостей – бенкетом. 


Обирайте власний варінт та вдалого Вам корпоративу!

Фігаро-Кейтерінг–кейтерінг Визначних подій!