uk
ru

Історія про Анну та Ніка.

Міське весілля, в якому поєднались західні традиції святкування, адже вона – українка, а він – британець. Саме британським духом та західними традиціями було пронизане це свято – починаючи від ролі друзів наречених, що замінили традиційного ведучого, закінчуючи стриманою класичною концепцією. Ніякого пафосу, класичний бенкет і плей-ліст у стилі 80-х.

Мальовнича локація Perfect Place.

Берег Дніпра, захід сонця, свіже повітря. Оформлення виконали у спокійних пастельних тонах, а велику територію зонували, щоб для кожного гостя свято було максимально цікавим, інтерактивним та насиченим.

Справжнім WOW-ефектом стала Instax камера для моментальних фото, які прямо на святкуванні гості могли зробити і вклеїти в альбом побажань.

Враховуючи відсутність професійного ведучого, один з друзів пари провів романтичну церемонію для закоханих на березі Дніпра, а другий модерував вечерю згідно таймінгу. Особливої магії додавала підсвітка Лаври, Батьківщини-Мати та моста Патона.

Фігаро-Кейтерінг повністю підтримав концепт весілля, пригостивши гостей обох сторін кращими стравами європейської кухні – простими і водночас вишуканими.

А завершилось свято під гучний спів пісні Wonderwall рок-групи Oasis, яку так обожнюють британці.

Ми у захваті від міських весіль, срібної гладі Дніпра, зелених київських пагорбів і безкрайого неба, що простилається над містом як шовковий парашут. Адже це місто дарує нам кохання, а ми відповідаємо взаємністю.

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ–
КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!