uk
ru
Город | Локация
Киев | ВДНХ
Количество гостей
60
Дата проведения
10.09.2019

Чи мріяли Ви коли-небудь про вікенд на Сейшелах?

Наш замовник – так, тому спеціального для нього ми відтворили антураж цих островів, втіливши кейтерінг в принципово новій концепції.

В першу чергу, ефект WOW створювало стилістичне наповнення локації

Віддавши перевагу довгим дерев'яних столам у залі, ми оформили їх пальмовим листям, половинками кокосів та свічками в баночках.

А ще наповнили простір великими концептуальними мольбертами – мистецтво додало неповторного характеру залі та підсилило момент візуальної сатисфакції.

Прилеглу територію під відкритим небом ми відвели під lounge

Тут гості могли розслабитися, поспілкуватися й випити, зручно влаштувавшись на м'яких стільцях. Тропіки переважали в кожній деталі декору і безпосередньо в частуванні. Погляд гостей падав то на ананас, то на кавун, то на апетитні морські закуски в дусі Сейшельських островів.

Ми запропонували особливе меню – з акцентом на рибу, морепродукти та легкі овочі в частуванні

Також ми поставили декілька моно-станцій, що ідеально інтегрувались у концепцію події: Морозиво в рідкому азоті, Станцію лосося, Станцію тропічного смузі.

Відзначимо, що спеціально для цієї події ми відшивали новий текстиль, закуповували зелень, друкували мольберти, готували нові рішення в оформленні.

Протягом всієї підготовки, замовник перебував за кордоном, погоджуючи все в режимі онлайн. І незважаючи на це, подія пройшла чудово. Гості були щиро вражені острівною атмосферою, а замовник отримав позитивний фідбек.

Хотіли б таку концепцію на своїй Визначній події?

Фігаро-Кейтерінг – кейтерінг Визначних подій!