uk
ru

MEXICAN SOUL UNDER THE KIEV SKY BY BugeraLab

Весілля Саші та Габріеля. Вона – українка, він – мексиканець. Це було веселе сімейне свято, концепція якого отримала символічну назву «мексиканська душа під київським небом». Здавалось би, 2 настільки далекі одна від одної культури, але так схожі. Як і сама пара.

Ідеальна панорама на місто: 17 поверх IQ Business Center.

Багато повітря і усі пам’ятки як на долоні. Саме вони стали вишуканою темою в оформленні бенкету та столів. Це – українська частина душі свята, мексиканською ж стало багатство кольорів у зоні виїзного розпису. Кольори переважали і в оформленні гостьових столів: там були силуети головних місць Києва та Мексики.

А ще ідея поєднання двох країн реалізувалась в таблиці розсадження, де картками, а пізніше подарунками гостям став виразний шоколад з двох континентів.

Тут з’явився новий світ «Мексиканський Київ», наше улюблене місто з новим колоритом та новими традиціями, де разом зустрілись українські та мексиканські гості.

Важливо було здивувати обидві сторони, як в оформленні, так і в смаку свята. Тож, команда Фігаро-Кейтерінг поєднала традиції у частуванні. Ми розробили гастрономічну станцію Тако, а для мексиканців – використали автентичну Станцію Вареників. На welcome пригощали вишуканими finger food з колекції Ukrainian Fusion, приготованими з локальних продуктів.

Мила деталь: закохані підготували гостям подарунки, які спеціально привезли з Мексики: цукерки з цвіркунами, іграшки алебріхе, маску мексиканського борця Лучадора.

2 світи, 2 культури, одне велике кохання.

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ–
КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!