uk
ru

інформація івенту

КИїв

Місто

БУХТА food station

Локація

150

Кількість гостей

22.05.2019

Дата проведення

Літній сезон офіційно розпочато!

Разом із нашими улюбленими івенторами відкрили нову концептуальну локацію на карті міста – БУХТА food station, зустрівшись на обідній бранч із ігристим та смачними сюрпризами від Фігаро-Кейтерінг!

Бухта food station – це друге життя Річкового Вокзалу.

Після 10-річної “заморозки”  Річковий вокзал знову готовий приймати гостей. Тепер це стильний лофт БУХТА з історичними фресками на стінах, що оживають завдяки віртуальній реальності. Тут великі просторні зали, виповнені в стилістиці аскетичного Loft, а супер-фішка місця – відкритий дах, звідки відкривається неймовірна панорама на Київ! Ідеально для проведення нестандартних та креативних заходів! 

Figaro Brunch

Щоб ближче познайомити івенторів з новою локацією, ми організували стильний обідній бранч. Велику увагу ми приділили концептуальному оформленню простору, що яскраво та доречно доповнював зовнішній авангард локації й організували декілька стилістичних фотозон, щоб кожен гість мав незабутні фотографїї на пам`ять! 

Смак події мав запам'ятатись, тож, враховуючи формат вільного спілкування під час бранчу, ми поставили смачні тематичні станції. Станції авторських закусок від бренд-шефа, станцію салатів, хрустких вафель, а також алкогольного морозива. Біля кожної івентори могли пригоститись, спостерігаючи як кухарі в реальному часі створюють страву, наповнюючи простір неймовірними ароматами. А ще працював наш бар сезонних лимонадів та широкої кавової карти з авторськими коктейлями. Усі бажаючі також могли пригоститись ігристим, що ідеально доповнювало частування.

Хотілось також трохи надихнути кожного, хто розділив  з нами бранч. Ми запросили в гості Анну Петрову, засновника Startup Ukraine та мотиваційного спікера. Анні вдалося зарядити позитивним настроєм та нагадати як важливо мріяти, не дивлячись ні на що.

Wow-эфект

Своєрідним Wow-ефектом став момент на даху БУХТИ. Коли стало дійсно спекотно і кожному подумки хотілось освіжитись, ми влаштували флешмоб із бризканням прохолодною термальною водою! Чи варто казати, що всі були просто в захваті від такого сюрпризу? 

Ми хочемо ще раз подякувати усім, кто був з нами у той день та розділив емоції радості теплого дня!

Завдяки Вам, ми створюємо дійсно Визначні події, що розвивають та покращують культуру подій кожного дня!

Дякуємо нашим партнерам, без яких вечірка не вдалася б – технічному підряднику події IDEALSECRETS, алкогольному партнеру Goodwine, першому агенству з аромабрендінгу в Україні Ol.factory та Magic-Innovations 3D Studio, що створюють декорації та інсталяції будь-якої складності!

Фігаро-Кейтерінг – кейтерінг Визначних подій!