uk
ru

Віденський бал 2019


п'ять смачних фактів

благодійний Віденський бал 2019

Сукні до підлоги, віденський вальс, живий оркестр – це не пережиток минулого, а частина сучасного життя. 13-14 квітня в колонній залі КМДА майже весь київський бомонд зустрівся на благодійному Віденському балу. Атмосфера панувала воістину помпезна: гості проходили по червоній килимовій доріжці, а простір було прикрашено весняними квітковими композиціями. Про гастрономічні традиції, чим пригощали і дивували, – розповідає Олексій Міллер, Brand Chef компанії Фігаро-Кейтерінг.

Спеціально для Віденського балу та дитячого Віденського балу 2019, нашою креативною командою кухарів було розроблено меню, що відповідає усім тенденціям світової гастрономічної моди. Французький протокольний бенкет, одночасна подача страв – Фігаро-Кейтерінг надав на події обслуговування найвищого рівня, дотримуючись усіх міжнародних регламентів і стандартів.

5 цікавих фактів про традиції та кулінарні вишуканості Віденського балу:

Цього року Віденський бал у Києві був тематично присвячений сторіччю української державності. Національний лейтмотив простежувався і в меню: "Вишиванка" з тріо вареників із соусом Supreme, невагомий мус з базиліково-полуничним кремю на подушці безе "Київського торта" викликали фурор серед гостей. Коли перед нами стоїть завдання розробити щось унікальне, смачне та візуально красиве, ми це робимо.

2. професійна команда

Для обслуговування події ми задіяли 100 осіб персоналу. Кожен з команди відповідає за результат і робить все можливе, щоб забезпечити високий рівень сервісу. Тому на події у нас завжди охайні офіціанти з ідеальною поставою, професійна команда кухарів та сервіс-менеджерів.
3. Традиції

Традиційна страва Віденського балу – гуляш, томлений в коньяку. Згідно віденським традиціям, він подається після завершення бенкету, після подачі десерту. Більш того, в Австрії деякі гості також замовляють пиво. Дивно, але пиво дозволено пити навіть під час Оперного балу. На Віденському балу в Києві цей напій не подають.

4. спеціалізований персонал

Крім гостей, на балу в столиці Австрії присутній спеціалізований персонал. Наприклад, кравець, готовий в будь-який момент виправити дефект на  сукні або фраку, та чоботар –  на випадок, якщо у гості раптово відвалиться підбор.
5. благодійні проекти

Все Віденські бали у світі –  це благодійні проекти. І традиційний бал у Києві вже третій рік збирає кошти на програми столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю.БЛАГОДІЙНИЙ ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ 2019

Віденський бал занесений ЮНЕСКО до списку шедеврів нематеріальної культурної спадщини людства. Одного разу побувавши на балу, будеш пам'ятати про це все життя! Для команди Фігаро-Кейтерінг велика гордість бути частиною такої визначної події та дарувати приголомшливі гастрономічні враження гостям. Адже головне – це післясмак та емоції, про які будуть пам'ятати і говорити ще багато років!