uk
ru

ТОП-10 причин замовити весільний кейтерінг

ТОП-10 причин замовити весільний кейтерінг

Надважлива та емоційна  подія в житті кожної дівчини –  весілля. Щоб свято відбулося на найвищому рівні, підготовку важливо почати завчасно, адже попереду у молодят багато роботи: знайти ідеальне місце, продумати концепцію, знайти кращих підрядників, і звичайно ж, подбати про незабутній смак події – частування.

Левову частку цих турбот можна вирішити, замовивши на весілля подієвий кейтерінг "Фігаро-Кейтерінг". І ось ТОП-10 причин чому:

1. Здивувати гостей оригінальною локацією

Подієвий кейтерінг надає послугу підбору найцікавіших локацій для Вашої події. Менеджер з локацій запропонує оптимальні варіанти, виходячи з Ваших бажань і формату весілля. І це може бути як вишуканий закритий майданчик в місті, так і відкрита мальовнича локація за межами столиці. Адже весільний кейтерінг створює ресторан в будь-якому бажаному місці, де б Ви не знаходилися.

2. створити винятковий смак свята

При замовленні меню на весілля, Ви не обмежені статичним меню, як в ресторані. Бренд-шеф і його професійна команда кухарів розроблять та створять для Вас індивідуальне тематичне меню в концепції свята, в якому кожна страва стане втіленням приголомшливого смаку та візуальної естетики.

3. Продемонструвати почуття смаку та статус

В рамках подієвого кейтерінгу, можна замовити анімаційні гастрономічні станції – коли вишукану страву кухар готує в реальному часі при гостях, цікаво розповідаючи про неї, а потім видовищно обробляючи з подальшою індивідуальною подачею кожному гостю. Наприклад, Станція Тартар – справжній гастрономічний хіт для подій в будь-яку пору року! Враження від різноманітних смаків та естетична подача на льоду створять особливу атмосферу. Захват та здивування гостей Вам забезпечено!

4. Запам’ятатися ефектом WOW!

Якщо Ви бажаєте організувати по-справжньому неймовірне свято та викликати захват близьких, подієвий кейтерінг пропонує різні WOW-ефекти. Наприклад, страви гостям весілля можуть бути подані співаючими або танцюючими офіціантами, які в кульмінаційний момент перевтіляться з обслуговуючого персоналу в артистів. Або створити містерію: страви можуть бути подані на святі через театральну завісу, а все що побачать гості – це руки в оксамитових рукавичках, всіяні коштовностями.

5. Заощадити час на пошуках креативних декораторів

Крім гастрономії, весільний кейтерінг готовий повністю розробити стилістику накриття зон частувань, запропонувавши більше 20 оригінальних колекцій, розроблених в креативній лабораторії Figaro Creative Lab. Це і столи, і текстиль, і елементи декору, і оригінальний посуд.

6. Бути в тренді

Команда подієвого кейтерінгу постійно стежить за гастрономічними трендами, щоб пропонувати тільки найбільш інноваційні страви. А ще невпинно аналізує тенденції зі світу моди, мистецтва та дизайну, щоб створювати найяскравіші стилістичні колекції накриття.

7. Не розчаруватися

Ви точно будете розуміти які страви винесуть на Вашому святі, адже весільний кейтерінг надає послугу попередньої дегустації на чотири персони, в рамках якої Ви зможете спробувати кожну страву та оцінити стилістику накриття столів, побачивши на власні очі текстиль, посуд та декор.

8. Без сюрпризів

Щоб оцінити формат обслуговування весілля командою кейтерінгу, Вам запропонують послугу «репетиція події». Це процес підготовки схожого заходу, коли за півгодини до початку Ви разом з менеджером приїжджаєте на локацію і особисто спостерігаєте високий рівень дисципліни, організації та якості.

9. Підтримка  на всіх етапах весілля

Персональний менеджер перебуватиме з Вами на локації від початку і до кінця свята, контролюючи кожну деталь сервісу. Можете не хвилюватись, усі страви будуть винесені чітко за таймінгом.

10. Сервіс повного циклу на найвищому рівні

Традиційний ресторан не вміє працювати в виїзному форматі з усім колом логістичних завдань, з якими щодня стикається кейтерінг. Організація, обслуговування та доставка – три ключові чинники, що відрізняють кейтерінг від ресторану.

ВЕСІЛЬНИЙ КЕЙТЕРІНГ

Віддаючи перевагу подієвому кейтерінгу на весілля, оберіть надійного підрядника. Фігаро-Кейтерінг уже 16 років формує культуру подієвого кейтерінгу в Україні та супроводжує найбільш неймовірні та красиві весілля, а тому знає, як бездоганно організувати кожну деталь. Продемонструвавши Вашу індивідуальну історію, ексклюзивну концепцію та прекрасне почуття смаку.

З ЛЮБОВ'Ю, ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ, ВАШ КЕЙТЕРІНГ гастрономічних враженнь!