uk
ru
Город ❘ Локация
Київ ❘
Музей історії Києва
Количество человек
300
Дата проведения
21.03.2019

“Відверта фотосесія відомих”

21 березня відбулось офіційне відкриття персональної виставки фотографа Вікторії Сметани “Підгледіла”. До експозиції увійшли 20 великих чорно-білих фотопортретів та 20 документальних фільмів про відомих  людей.

У кадрі фотографа Олег Скрипка, Валід Арфуш, Марі Чеба, Анна Завальська, Анатолій Анатоліч, Денис Дудко, Даша Трегубова, Олег Карамазов, Наталія Влащенко. Усі знімки виконані у жанрі психологічного портрету та не є спланованими. Автор робила їх безпосередньо під час діалогів з героями, розкриваючи їх істинні характери та демонструючи оголені емоції.

Атмосфера події була дуже камерною, і кожна деталь відігравал свою особливу роль. Це стосується також і кейтерінгу. Автор виставки обрала невимушений формат коктейлю із вином та легкими солоними й солодкими закусками.

Офіціанти у чорному вбранні подавали закуски на сріблястих тацях. Також гості могли самостійно обрати  частування, що красувалось на блискучому металевому листі та склі. Гармонійно доповнювали зону кейтерінгу яскраві квіткові композиції та масивна кришталева люстра.

Ми раді бути причетними до такої красивої події та дарувати смачні і яскраві емоції.

Фігаро-Кейтерінг  – з нами кожен Ваш захід стає Подією!

Фігаро-Кейтерінг –
кейтерінг визначних подій!