uk
ru

Creativity. Innovation. Opportunity. Фігаро-Кейтерінг пригостив гостей Всесвітнього економічного форуму у Давосі 2019

З 21-го по 25-е січня проходив Всесвітній економічний форум у Давосі, де вдруге був представлений багатоформатний простір #UkraineHouseDavos!

Минулого року Фігаро-Кейтерінг щедро пригостив та неабияк здивував іноземних гостей, і цього року вразив ще більше. Ми показали наскільки щедра, яскрава та гостинна Україна!

Кожного ранку професійна команда з 14-ти осіб відкривала двері #UkraineHouseDavos та приймала близько 600 гостей з усього світу. Вдень Фігаро-Кейтерінг завзято пригощав традиційними українськими пирогами, голубцями, смачним узваром та чаєм.

А щовечора Український дім проводив прийоми, де гості могли скуштувати страви української кухні, долучитися до національної культури та поспілкуватися під музику львівського етно-джаз-гурту. Юлія Магдич провела перший в історії Форуму модний показ. Український дизайнер, чиї сукні носять арабські принцеси і голлівудські зірки, вирішила підкорити альпійський Давос, який раз на рік перетворюється в інтелектуальний, інноваційний і культурний центр світу.

Під час вечірніх гала-фуршетів у Давосі, близько 300 гостей кейтерінг-команда пригощала міні-закусками української кухні в сучасній інтерпретації. У фаворитах, звичайно ж, залишилися запашний борщ та кольорові міні-вареники з різними начинками. Загальний антураж також доповнювали колоритною атрибутикою – глиняними тарілками та національними вишиванками.

формування нової архітектури під час четвертої промислової революції

Тема 49-го Всесвітнього економічного форуму – “формування нової архітектури під час четвертої промислової революції”. Цьогоріч подію відвідали лідери 60 держав, а також керівники найбільших міжнародних організацій. Серед гостей також був актор Метт Деймон, який приїхав у Давос, щоб обговорити важливість доступу до чистої питної води. Також було вирішено, що в Україні на березі озера Сиваш створять одну з найбільших у Європі вітрових електростанцій.

«Гордість, яку вкрай важко описати словами. Бути частиною Українського дому у Давосі – це величезна честь та відповідальність, адже на плечах Фігаро-Кейтерінг лежить надважлива місія – представити щедрість, гостинність та багатство української кухні. Цього року наша команда стала ще міцніше і зробила все можливе, щоб гості отримали справжні гастрономічні враження та розповідали всьому світу про Україну», – поділилася враженнями Катерина Котолуп, співзасновниця Фігаро-Кейтерінг.

Фігаро-Кейтерінг – кейтерінг Визначних подій!