uk
ru
Город ❘ Локация
КиЇв ❘
STEREO PLAZA
Количество человек
500
Дата проведения
21.12.2018

ВИЧУРНИЙ КОРПОРАТИВ У СТИЛІ БАРОКО

Масштабний корпоратив на 500 гостей у одній з найтоповіших стилістик сезону – бароко. Тут поєднались найкрасивіші елементи декору: чорні та золоті скатертини, ковані стійки з матовим склом та мольберти для подачі частування, свіжі квіткові композиції й оригінальні картини з нашої арт-галереї Сюзанн.

Атмосферу помпезності та шику додав дизайнерський бар барокко, який ми розробили спеціально для цієї колекції, щоб якнайяскравіше передати дух раннього Ренесансу. Тут гості могли насолодитись келихом шампанського та відпочити за приємними розмовами.

Протягом вечора гостям подавали асорті вишуканих міні-закусок: серед яких овочеві, м'ясні та рибні. А гастрономічною кульмінацією свята стала станція індички, фаршированої з яблуками, розмарином та грецьким горіхом. Шеф ефектно нарізав дичину та індивідуально подавав кожному гостеві.

ефект WOW

Замовник хотів оригінального та стильного частування, що не обмежувалось би тільки відмінним смаком, але й викликало справжній ефект WOW. Саме тому ми запропонували колекцію бароко, що вигідно виділяє концепцію події серед інших та втілили станцію індички, чий бездоганний смак та подача запам'ятовуються надовго.

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ – КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!