uk
ru
Город ❘ Локация
КиЇв ❘
КВЦ Парковий
Количество человек
700
Дата проведения
19.12.2018

КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ: ЯРМАРКА «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»

Масштабний, атмосферний, чарівний та абсолютно неймовірний новорічний корпоратив у стінах КВЦ Парковий обслуговувала наша команда Фігаро-Кейтерінг. Концепція грандіозного свята – ярмарка “Кухні народів світу”.

Зона основного фуршету була представлена міні-будиночками з прилавками національного частування 5-ти країн: України, Америки, Англії, Італії, Болгарії.

Як страви, так і спосіб їх подачі віддзеркалював традиції кожної країни. Наприклад, біля українського стенду працювала станція наливок, де привітна солоха запрошувала пригоститися зігріваючими напоями та закусити. Там, де Англія, працювало унікальне оглядове колесо, на якому крутились по колу вишукані закуски.

До того ж, працювало декілька моно барів із віскі, ромом та ігристими винами. Колориту додавало те, що офіціанти були одягнуті у традиційне вбрання кожної країни, повністю вжившись у ролі яскравих представників своїх націй.

Та й взагалі, кожна деталь, кожен атрибут декору нагадував, що новорічні свята вже зовсім близько і створював настрій казки. Чого тільки варті витончені балерини, що пригощали гостей карамельками та запрошували на келих із гірки шампанського.

VIP-зона

VIP-зона на корпоративі була оформлена у стилістиці барокко. Частування подавалось на кованих стійках, а поруч працював наш дизайнерський бар бароко, виконаний із натурального дерева з фігурною декорованою ліпниною в найкращих традиціях  Ренесансу.  Окремої уваги заслуговували оригінальні картонні арт-об’єкти, на яких подавалась частина страв.

Було ще багато вау-ефектів, сюрпризів та краси! Але фото розкажуть більше!

Фігаро-Кейтерінг – кейтерінг Визначних подій!