uk
ru
Город ❘ Локация
КиЇв ❘
КВЦ Парковий
Количество человек
200
Дата проведения
10.12.2018

NEW HOT CHOCOLaTE BAR ТА ЙОГО ПЕРШИЙ ЗИМОВИЙ КОРПОРАТИВ JUST RELAX

У нашої команди приємна новина для Вас  – cпеціально до зимових корпоративів ми розробили новий Hot Chocolate Bar, який із успіхом доповнив концепцію цього новорічного корпоративу!

Майстри #FigaroCreativeLab виконали бар із дерева та наповнили його чарівним декором у настрої зимових свят. Гілки запашної ялинки, яскраві солодощі, сніговик та маленькі діди морози з подарунками –  усі святкові асоціації зібрали в одному місці. Тут гості могли пригоститися ароматним шоколадом з маршмелоу, солодкими кейкпопсами та сповна насолодитись відпочинком, як в сюжетах голлівудських фільмів.

Також, вперше у рамках корпоративу, ми реалізували нашу креативну фішку – усі бажаючі могли змінити свої підбори на зручні капці від Фігаро, в яких можна відпочити та по-справжньому розслабитись. Як кажуть: just relax and take it easy..!

Стилістична концепція події

Стилістика накриття заходу – Hi-Tech з елементами колекції Льодовик Hubbard, тому частування подавалось як на графітових wonder box , так і на срібному листі. Диско-кулі, фігурки оленів, вази із запашною ялинкою та маски на офіціантах – усе це додавало особливого святкового настрою.

Також функціонував наш Ash Bar , де гостей пригощали ігристим та щедро ділились усмішками.

ФІГАРО-КЕЙТЕРІНГ – КЕЙТЕРІНГ ВИЗНАЧНИХ ПОДІЙ!