uk
ru
Місто / Локація
Київ /
Колекція накриття
PRADA picnic
Кількість гостей
300
Станції

Сирна башта графа Лукіні

Дата
30.05.2016
Додаткові можливості

Фотозона
Офіціанти в масках коней

Комфортна вишуканість – P.R.A.D.A. picnic

На красивому майданчику Perfect Place проходив YACHT RACE, організований компанією JoinUP! для своїх партнерів та клієнтів! Пікнік може бути вишуканим, а вишуканість може бути комфортною – ось такий унікальний формат обслуговування P.R.A.D.A. picnic лаконічно вписався та максимально підкреслив концепцію заходу!

Чорно-біла геометрія в оформленні текстилю, стильні дерев'яні кошики, які замінять підноси, низький стіл на подіумі з живою трави, флористика в кам'яних вазах, вишукані літні закуски, проста й красива подача страв, бездоганний персонал, люди-бутони та Венера з чорною магнолією – все це елементи нового формату виїзних заходів від Фігаро-Кейтерінг.

Гості спробували новий формат розсадження, продегустували позиції меню, які розробляли фахівці Фігаро-Кейтерінг з урахуванням особливостей літніх заходів та останніх модних тенденцій. А також насолоджувалися яскравим та незамінним для спекотних вечорів коктейлем «Льодовик Маргарі» – замороженим соком у шампанському, який надавав неповторну ягідну свіжість із п'янкою нотою ігристого.