uk
ru
Місто | Локація
КиЇв |
КВЦ Парковий
Кількість гостей
300
Дата проведення
04.12.2018

ПРЕМІЯ HR-БРЕНД УКРАЇНА 2018

Найважливіша подія року серед роботодавців України відбулась нещодавно у КВЦ Парковий за підтримки Фігаро-Кейтерінг – «Премія HR-бренд». В рамках події ми реалізували стилістику Total Black Collection, що залишається однією з найбільш затребуваних та трендових на освітніх та бізнес-заходах.

Частування подавалось на чорних графітових wonder box, що ідеально підкреслювали зовнішню привабливість яскраво забарвлених закусок. Фуршетні лінії доповнювали креативні арт-фігури та вази з квітами. Працювали станції супів та халви, яку кухар феєрично обливав рідким азотом, розколював стамескою та порційно подавав гостям із різними топінгами. Також ми втілили таємничий корнер Mysterious hands з подачею ігристого через завісу в оксамитових рукавчиках.

EXCHANGE STAND FIGARO

Окрему увагу гостей прикував наш EXCHANGE STAND FIGARO з пухкими червоними губами та оточений високими ефектними манекенами. На нашому стенді учасники Премії могли залишити свої візитівки та взяти участь у розіграші смачних призів від Фігаро.

Протягом Премії ми пригощали холодними та гарячими закусками, смачними стравами та ніжними десертами. А ввечері офіціанти в обніс подавали гостям витончені finger food та пригощали коктейлями на барі.

Раді нашій щорічній співпраці з організаторами Премії «HR-бренд року» та сподіваємось на подальшу плідну роботу!

Фігаро-Кейтерінг –
кейтерінг визначних подій!