uk
ru
Місто / Локація
Київ /
UNIT.City
Кількість гостей
200
Дата проведення
20.11.2018

Міжнародна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation

Конференція Ukrainian Israeli Innovation об’єднала разом більше 200 топ-менеджерів, представників IT та стартапів, інвесторів. Програма заходу складалась з панельних дискусій, нетворкінгу, B2B зустрічей та VIP-вечері, яку включно протягом дня обслуговував Фігаро-Кейтерінг.

Для такого формату ми запропонували одну з наших останніх колекцій накриття – Total Black з чорними скатертинами, виразними скульптурами та динамічними картинами з нашої власної картинної галереї СЮЗАН. Благородний чорний ідеально поєднувався з елементами мистецтва та створював стриману, але водночас вишукану атмосферу особливої події.

Меню – європейське,
без свинини

Привабливі та апетитні закуски офіціанти подавали на чорному сланці та на срібному листі, застиглому в металі з колекції Льодовий Hubbard. А на вечерю ми додатково втілили дві гастрономічні станції – станцію запеченого на вишневих гілочках лосося та станцію соковитого телячого окісту, де кухар вправно працював зі стравою та елегантно подавав кожному гостю.

Усі гості залишись приємно враженими стравами, естетикою подачі та сервісом. А ми горді бути причетними по подій такого масштабу.

Фігаро-Кейтерінг –
кейтерінг Визначних подій!