uk
ru
Місто | Локація
Київ ❘ КВЦ Парковий
Кількість гостей
300
Дата проведення
16.11.2018

Головна будівельна подія країни 2018 – Премія IBUILD

VI Всеукраїнська будівельна премія IBUILD-2018 відбулась 16 листопада у КВЦ «Парковий» та зібрала разом провідніх фахівців та експертів галузі. На церемонії нагородження було відзначено кращих із кращих представників будівельної справи, що отримали почесне звання переможців у категоріях «Вибір успіху», «Кращий серед рівних», «Відкриття року».

Після урочистої частини відбувся вишуканий бенкет, обслуговувати який запросили Фігаро-Кейтерінг. Ми втілили класичну стилістику накриття зі скатертинами айворі, витонченими золотими тарілками та стільцями Бурже.

Кульмінацією урочистого вечора став синхронний виніс індички командою наших офіціантів, які здивували бездоганною подачею та порадували ідеальним смаком страви!

Стилістична концепція події

Ефектом WOW на події були «Mysterious Hands», коли міні-закуски гостям подали руки в оксамитових рукавичках через чорну театральну завісу, а решта – залишилась за кадром. На завершення події, уся наша команда вийшла до зали під гучні оплески гостей, котрі подякували нам та виразили своє захоплення!

З Фігаро-Кейтерінг
кожен Ваш захід стає Подією!