uk
ru
Місто / Локація
Київ / Музей духовних скарбів України
Кількість гостей
500
Дата проведення
02.10.2018

100 років Чехословацькій Республіці

На честь 100 років із дня заснування Чехословацької Республіки, Посольство Чехії влаштувало урочистий прийом у Музеї духовних скарбів України, довіривши обслуговування та частування важливих гостей Фігаро-Кейтерінг.

Оскільки, захід носив характер державної значущості, усе мало відбуватися за чітким планом, із дотриманням ряду вимог замовника та бездоганно у кожній деталі.

Ми влаштували вишуканий фуршет, для якого обрали класичну стилістику накриття з елементами Hi-Tech. Коктейльні столи були білого кольору, фуршетні лінії покривали темно-сині скатертини та прикрашали букети з тюльпанів у кольорах національного прапору, а закуски подавались на білих wonder box.

Щоб якнайкраще передати національний колорит у стравах, чехи запросили власного кухаря, носія смаку, який разом з командою наших кухарів за нашим виробництвом готував традиційні страви Чехії, серед яких куліш, гуляш, курячий шніцель, кнедлики.

wow-ефект

За побажанням замовника, станцію ​​«Вогняного Фламбе» на терасі, де кухар на очах у гостей готував рульку та подавав індивідуально кожному гостю. Також ми втілили окрему рибну станцію з вареними раками та закусками із риби.

На десерт, крім традиційних десертів, спеціально для замовника, наша команда приготувала яскраві й соковиті еклери в кольорах національного прапора. Виклала кожен еклер суворо за протоколом, втіливши саме те, чого від Фігаро очікували представники Посольства. Ефект Вау вдався!

Також на локації працювали 2 Ash бари з бехеровкою та смачними наливками, а окремо ще функціонувала велика стійка з чеським розливним пивом.

Усі гості залишились дуже задоволеними, адже нам вдалось створити правильну атмосферу та смачно пригостити високопоставлених осіб, приємно здивувавши сервісом та якістю.

Фігаро-Кейтерінг –
Кейтерінг Визначних подій!