uk
ru
Місто | Локація
Дніпро |
RIO restaurant
Кількість гостей
110
Дата проведення
28.11.2018

КОСМІЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖДЕННЯ

Уявіть, що ви потрапили на справжній космічний корабель за мотивами фільму «Вартові галактики», де атмосфера сповнена міжгалактичної магії! І це – Ваша реальність.

Усі члени екіпажу одягнуті у реалістичні космічні скафандри, а кожна деталь, що трапляється на очі, дуже особлива та космічно приваблива.

Це – концепція SPACE, яку замовник обрав для креативного Дня народження компанії, а ми її продовжили, збагатили та додали емоційних WOW-ефектів!

Від початку свята, гостей зустрічали наші офіціанти, подаючи ароматний лікер у пробірках, що видовищно палав у димі рідкого азоту. В якості частування ми запропонували нестандартні закуски у формі сфер із нашого капсульного меню, які в поєднанні з чорно-сірою стилістикою накриття, змушували повністю зануритись у космічну тематику та смакувати момент.

WOW-ефект

А на завершення ми здивували та надихнули, прикувавши до себе погляди усіх присутніх. Кухарі Фігаро-Кейтерінг приготували Космічне морозиво та втілили Chocolate Art – незабутні гастрономічні ефекти, котрі стали апогеєм події!

Фігаро-Кейтерінг –
кейтерінг визначних подій!