uk
ru
Місто | Локація
Киев |
КВЦ «ПАРКОВИЙ»
Кількість гостей
800
Дата проведення
25.10.2018

Бізнес-конференція FEDORIV.CHANGE! про інновації

Довгоочікувана бізнес-конференція FEDORIV.CHANGE! про інновації та зміни відбувалась минулого тижня у КВЦ «Парковий», зібравши разом успішних та просунутих лідерів різних бізнес-галузей. На заході кейси успішних кампаній представили Fedoriv, Новая Почта, concert.ua, Rozetka, Mercedes-Benz Ukraine, Google, The Maneken, Sergey Makhno Architects та багато інших.

КЕЙТЕ­РІНГ ГА­СТРО­НО­МІЧНИХ ВРАЖЕНЬ

Конференція продовжувалась протягом усього дня, тож частування було необхідною умовою для комфортного нетворкінгу. Організатори довірили цю справу Фігаро-Кейтерінг, що забезпечив комплексне обслуговування.

Нам вдалось в рамках однієї події поєднати різні формати: фуршет, ланчі, коктейль та A la carte, що отримували гості в залежності від обраного пакету послуг.

Стилістика

Стилістикою накриття зон кейтерінгу ми обрали стриману класику з чорними скатертинами та масивними арт-елементами. Частування подавали на графітових wonder box, а напоями бармени пригощали за Ash Bar. Вишукано, стильно та дуже доречно.

WOW-ефектом завершальної вечірки конференції стало наше шоу Chocolate Art, де кухар видовищно малював картину шоколадом з димом рідкого азоту.


Фігаро-Кейтерінг –
кейтерінг визначних подій!