ru
uk
Місто / Локація
Київ /Мистецький Арсенал
Кількість гостей
900
Дата проведення
04.10.2018

20-річчя компанії «Пластікс-Україна»

Фігаро-Кейтеринг виступив гастрономічним партнером 20-річчя компанії «Пластікс-Україна». Подія проходила у форматі арт-вернісажу з елементами театру, музики, скульптури та перформансу, присвяченим соціальним проектам компанії. Також, одночасно це була корпоративна платформа для партнерів і клієнтів «Пластікс-Україна», де можна було обмінятись ідеями для майбутніх проектів.

Гастрономічні враження для Plastics

Оскільки Plastics є міжнародним постачальником повного комплексу послуг інноваційних рішень у галузі пластикової упаковки та об'єднує сотні людей в країнах Близького Зарубіжжя, спеціально для події ми представили національні страви Грузії, Молдови, Польщі та України: тут і хачапурі, і мамалига, і шашлик, і молдавські голубці сармале.

Гастрономічні станції

Також ми пропонували популярні м'ясні та веганські страви вуличної кухні в форматіP.R.A.D.A picnic: сендвічі, гамбургери, вега-локшину і гриль-меню. Бажаючи здивувати гостей знакової події, ми поставили 2 станції гарячих страв і закусок – станцію качки, запеченої з яблуками, апельсинами і часником і свинячу рульку по-баварськи, мариновану в темному пиві, запечену з часником і розмарином. Біля кожної станції знаходився кухар, який ефектно обробляв м'ясо і красиво подавав гостям.

Авторські бари

Вгамувати спрагу можна було біля нашогоAsh Bar, за яким бармени пригощали оригінальними алкогольними та безалкогольними напоями.

Фігаро-Кейтерінг –
Кейтерінг Визначних подій!