ru
uk
Місто
Київ
Колекція накриття
WONDER BOX & ХАЙ-ТЕК
Кількість гостей
1 000
Станції

Морозиво у рідкому азоті

Дата проведення
08.09.2018
Додаткові можливості

Mysterious Hands

Найочікуваніша подія галузі новітніх технологій

IT WEEKEND відбулась у КВЦ «Парковий» під гаслом “Reimagine Future” або «Переосмисли майбутнє».

Цьогоріч увага спікерів та аудиторії була зосереджена довкола питань застосування штучного інтелекту, технологій Big Data та Data Science, впровадження хмарних рішень та блокчейну. Також торкнулися тем Health Tech, нейронних мереж та корпоративної інфраструктури.

Враховуючи концепцію модного освітнього заходу, ми втілили лаконічну стилістику накриття, запропонували частування за останніми трендами та втілили гастрономічний Wow-ефект.

Стилістика накриття

Подія була присвячена інноваціям, тому ми запропонували стримані і лаконічні стилістики накриттів. Вперше ми подавали частування на графітових чорних і білих wonder boxes, роботу над якими щойно закінчили в креативній лабораторії. Також ми використали скляні прозорі бокси, які вигідно підкреслили концепцію. Доповнили простір живі зелені рослини та елементи з колекції «Льодовик Hubbard». Незважаючи на стриманість, ми не обмежилися чорними і білими скатертинами, урізноманітнивши стилістику фіолетом, рожевим і зеленим кольорами текстилю.

меню

Останній особливо яскраво доповнював ідею події – ECO, де головний акцент на здоровому харчуванні. Спеціально під формат події ми запропонували вегетеріанскі і м'ясні страви. Тому кожен гість знайшов те, що йому смаку.

IT Awards

Після серії освітніх лекцій, відбулася церемонія нагородження IT Awards, в рамках якої ми подали частування у форматі коктейль під dj-сет Катрусі Зубер і втілили ефектну подачу страв «Misterious Hands». Страви подавали через оксамитову завісу, а гості бачили тільки руки у рукавичках, всипані масивними коштовностями. Відчуття інтриги і раптового захоплення.

Надійні підрядники – запорука успішного заходу

Варто відзначити, що гості ще тиждень після події писали захоплені відгуки про частування в соціальних мережах і відзначали якісний та смачний кейтерінг.

Фігаро-Кейтерінг –
кейтерінг визначних подій!