uk
ru
Город
киев / ЖК Royal Towel
Коллекция накрытий
POP ART, WONDER BOX
Количество человек
30
Станции
Антипасти


Дата проведения
03.08.2018
Дополнительные возможности
Ash Бар

Дитячий День народження

– це завжди море веселощів, сміху та розважального інтерактиву!
А влітку – це ще й можливість провести свято на відкритому майданчику, де можна бігати, бешкетувати та дихати свіжим повітрям.

атмосферна локація — ЖК Royal Tower

Одне з таких незабутніх свят обслуговував Фігаро-Кейтеринг на атмосферній локації – даху ЖК Royal Tower, де є ігрова зона, неймовірна панорама на Київ та справжній зелений оазис.

Колекція Pop Art

Для втілення особливого Дня народження замовник обрав нашу колекцію Pop Art, що концентрує в собі останні тренди світу мистецтва та дизайну. У центрі уваги - яскравий бар з графікою улюблених персонажів коміксів MARVEL та масивні різнокольорові панелі.

Особливості меню

Індивідуально для події було втілене меню виключно із натуральних продуктів – здорове та корисне, доповнене свіжими фруктовими фрешами. Окремо для батьків – шампанське з льодом.

будь-які побажання для гостей

Зауважимо, що гості були настільки задоволені сервісом та атмосферою, що незаплановано продовжили свято на 2 години, відмітивши привітність та чітке дотримання таймінгу з боку персоналу. А Фігаро-Кейтеринг люб`язно пішов назустріч, адже у нас завжди є резерви чистого посуду, частувань та напоїв. Тож, усе по плану!

Ваш Кейтеринг гастрономічних вражень! 

Ми завжди із натхненням втілюємо особливі події, повністю підтримуючи їх концепцію. Тож, дитячий День народження видався красивим, стильним та водночас приніс задоволення як дітям, так і батькам!