Бессарабська ковбаса «суджук» та суміш спецій «Мірудія» приїхали до нас із далекого Болграда, де українські болгари з покоління в покоління зберігають свою унікальну традицію створення спецій та сушіння м‘яса.
Бессарабські сушені спеції. Ці дві пряні суміші наповнять особливим смаком кожну страву: пікантна спеція на основі перцю чилі та апетитна сушена бринза.
Броварська сікера – це найдавніший медовий напій, продукт натуральної ферментації меду з додаванням соку ягід. Це не медовуха, не пиво, не вино. Це – сікера. Насолоджуйтесь нею, як колись давні шумери та наші праотці.
Бужене сало карпатської мангалиці – сало напівдикої закарпатської породи свині, найбагатшою на цінні амінокислоти, адже мангалиці не лежать, а вільно випасаються.
Бужений карпатський пструг – традиційна гуцульська страва до Різдва. Символ швидких та прозорих карпатських річок. Так смачно приготувати можуть тільки гуцульскі гадзині.
Закарпатський горіховий рулет «бейгль» - улюблений традиційний Різдвяний десерт мукачівців, що відомі неперевершеними кондитерськими виробами.
Закарпатський Керечун – найдавніший український хліб, який печуть напередодні Святвечора, а їдять тільки після нього.
Зінківська чорна ковбаса з Хмельниччини занесена до гастрономічної спадщини України та є гастробрендом регіону.
Канівський мед збирається на схилах недоторканих пагорбів, що належать до Канівського природного заповідника.
Київське сухе варення – відтворений рецепт сухого варення, який подавали ще на весіллі королеви Ядвиги та князя Ягайла.
Козячий сир – його зробили з молока унікальної коротковухої кози. Це – символ стійкості людей, що не залишили свою землю та тварин.
Миколаївські соуси – ріноманітні за складом, створені з любов’ю для яскравості смаків.
Ніжинський огірок – тільки цей сорт, тільки Ніжинська земля та вода, і тільки традиційні технології засолу створюють неповторний смак та хруст.
Ніжинський шоколад виготовлений молодими дівчатами без цукру, з використанням виключно меду. До нього додають лісові ягоди, що зібрали цього року.
Опішнянська качана каша є свідком заможності та працелюбності українців, бо на створення крупців до неї, тобто процес качання каші, йде 2-3 години.
Опішнянську гнічену сливу народні цілителі застосовують для лікування ран та зміцнення зору. Для сушні використовуються дрова тільки з фруктових дерев.
Полтавські різдвяні пряники – це давня традиція солодких подарунків для дітей, що мають бути розписані білим по червоному чи червоним по білому.
Слобожанський узвар – найбільш відомий всеукраїнський ритуальний напій, що супроводжує нас від народження до смерті.
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ шоколад виготовлений молодими дівчатами без цукру, з використанням виключно меду. До нього додають лісові ягоди, що зібрали цього року.