ru
uk

Secret Garden Party

Колекція накриття
  • Бенкет

Secret Garden Party – це розкішний формат французького банкету, коли кожна страва подається гостям порційно в обніс. Дует вишуканого декору та індивідуальних авторських страв від креативного бренд шеф-кухаря, які пробудять всі 6 органів почуттів і подарують Вам гастрономічне задоволення.

Формат розсадження

Гості розташовуються за банкетними столами і прозорими стільцями Chiavari. У повітрі витає атмосфера розкоші та лоску під чарівні звуки саксофону.


Меню

Три страви короля вечора: закуска, main course і десерт.

Кожна страва символізує певний період формування і становлення нашої планети Земля.

Кожна страва подається порційно в обніс, парадом офіціантів, кухарів та Коней. За кожним столом закріплений персональний Шеф-кухар, який розкаже гостям легенду створення страв та опише їх унікальні інгредієнти.

Перша страва. Тихоокеанський восьминіг на айсбергу лимонного снігу

Дана страва страва символізує дно океану, на якому зароджувалося перше життя, яке і дало початок усьому живому на нашій планеті. В основу страви лягли перші мешканці океану: одноклітинні організми - крижані гриби, водорості, папороті і восьминіг. Всі інгредієнти мають тонкий присмак моря, який ми намагалися зберегти та відтінити соусом з морських раковин.

Друга страва. Філе-міньйон із телятини на гірці вулканічного каменю

Символізує виверження вулканів, найнебезпечніший і неспокійний період на планеті Земля. Складається з розпеченого вулканічного каменю, на якому можна самостійно доготувати ніжний стейк із телятини су-від до рум'яної скоринки. А коли ожиновий соус покриває камінь – в дуеті з м’ясом створюється ефект вируючої вулканічної лави.

Третя страва. Повнолуння з гіркого шоколаду з малиновим соусом

Найвизначнішою подією для нашої планети був прихід людства. Дана страва символізує вогонь, який зуміла приручити тільки людина. Прохолодне морозиво з крихтою Брауні та шоколадна куля, покрита сусальним золотом з малиновим соусом, поливається палаючою самбукою і тане на очах гостей, викликаючи додатковий WOW-ефект.

Напої

Професійний сомельє спеціально під кожну страву підібрав вишукані вина, які найкращим способом розкривають смаковий букет частувань та підкреслюють найтонші нотки інгредієнтів.

Текстиль і декор

Столи декоруються синіми сапфіровими скатертинами. У центрі столу – гірки кришталю, свічок і композицій з листя монстери. Над кожним столом виблискує кришталева люстра, підвішена на гірлянді кучерявого зеленого плюща.


Форма персоналу

Класична форма або стильні фраки-фартухи

Маєте питання?

— Наш фахівець зконтактує з вами

Дякуємо

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом